#16 2012-07-18 21:17:02

Buzzek

Wojownik

Zarejestrowany: 2012-07-09
Posty: 25
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Buzzek Exodus
Tytan: Ran
Pieniądze($): 500$

Re: Bar

- Co? - zdziwił się Buzzek patrząc przez ramie. - Taky samo miała rodzina w mójej wiosce. Wiosce która... - zdenerwował się - splądrowana stała się. Staram się ruszając dalej oznaleść tych łotrów cozech nas zrabowali!
- Od jakiego jej wieku jesteś przy niej? Bo możliwe, że kiedyś byłeś tam. - odezwał się tytan. Zdziwił się, że wszyscy się na nich patrzą.

Ostatnio edytowany przez Buzzek (2012-07-18 21:20:25)

Offline

 

#17 2012-07-18 21:27:59

Aida

Ilustrator

Zarejestrowany: 2012-07-17
Posty: 20
Punktów :   
Tytan: Raikon.
Pieniądze($): 500.

Re: Bar

-Ja od...pfhm... NIE MOGE, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA -zaczal smiac sie jak glupi Raikon. -Czlowieku co ty, ganiales z motyka w rolniczej, zacofanej nieco atmosferze? Wierzyc sie nie chce, ze niby rodzice Aidy sa z jakiejs wioski. Ona jest zaklinaczem! Czemu mialaby byc jak jastrzab zrodzony z latawca*? To by bylo wrecz niemozliwe, takie rzeczy ida pokoleniami.
-Moi niebiologiczni rodzice znalezli mnie jako niemowle, a to znaczy tyle samo, ze przed spladrowaniem waszej wioski.
-Dziwna sprawa -dodal tytan, ktory znowu spowaznial. -Naprawde bardzo dziwna... I co poczac, wazne ze natrafilismy na istotna wskazowke, wiemy gdzie trzeba szukac. A gdzie jest ta wioska, to znaczy jej ruiny?

--
* jastrzab zrodzony z latawca - osoba o niezwyklych cechach, wywodzaca sie z pprostej rodziny, gdzzie nigdy one nie wystepowaly

Offline

 

#18 2012-07-18 21:38:48

Buzzek

Wojownik

Zarejestrowany: 2012-07-09
Posty: 25
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Buzzek Exodus
Tytan: Ran
Pieniądze($): 500$

Re: Bar

- Och żesz ty... - Buzzek by już gotów walczyć z tytanem, lecz Ran zdołał go powsatrzymać.
- Pokazywałem wam, jakieś 50km na zachód. Raikonie, to nie było na miejscu. Powodów może być masa, zgubienie naszyjnika, może rodzice kryli się przed kimś...
- Kto i zniczył wioskę! - dodał zdenerwowany wojownik.
- Może po prostu był podobny.
- Nie sądzę. - przerwał mu Buzzek - Ten wisior poznałmby z kilometrów!

Offline

 

#19 2012-07-18 21:49:02

Aida

Ilustrator

Zarejestrowany: 2012-07-17
Posty: 20
Punktów :   
Tytan: Raikon.
Pieniądze($): 500.

Re: Bar

-Hahahahahahahaha, zabawny jestes, nic na to nie poradze -odparl tytan, nadal sie smiejac. -No dobra, wracajmy jednak do tematu. Czy byly osoby, ktore przezyly napad? Oraz czy na pewno wszyscy byli wtedy w domach. Musimy sie przygotowac na najgorsza nawet wersje.
-Coz, trzeba wiedziec jak najwiecej. Nie spoczne, poki nie znajde swoich rodzicow. Czuje, ze przynajmniej jedno z nich zyje. Jakos mam takie przeczucie.

Offline

 

#20 2012-07-19 00:38:43

Suzuya

Strażnik Zaklinacza

Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 46
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Suzaya Tohzuki
Tytan: Fulgur
Pieniądze($): 500$

Re: Bar

Suzaya podszedł bliżej ręce trzymając za głową.Stanął bliżej dziewczyny i uśmiechnął się.-O jakiej wiosce rozmawiacie?-Spytał pełen entuzjazmu.

Offline

 

#21 2012-07-19 09:01:03

Buzzek

Wojownik

Zarejestrowany: 2012-07-09
Posty: 25
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Buzzek Exodus
Tytan: Ran
Pieniądze($): 500$

Re: Bar

-Czy ty w ogóle słuchałeś? - zaśmiał się Ran - Cała karczma już wie o czym mówimy.
Tytan rozejrzał się dookoła i wszyscy się na niego patrzyli.
- Może ja powiem, żeby nie stresować Buzzka. - kontynuował tytan - Mówimy o jego wiosce, która została splądrowana,  nie zamierzam trzeci raz pokazywać, gdzie się znajduje. Raikonie i Aido, nie jesteśmy pewni. Po walce zostaliśmy tylko my, ranni. Przeżyliśmy, ale była to przegrana bitwa. Najprawdopodobniej, duża liczba osób uciekła i przeżyła, ale my nikogo nie znaleźliśmy. Raczej ta informacja nie okaże się przydatna, ale jeżeli została splądrowana z powodu twoich rodziców, to może nam powiedzieć o nich coś armia z herbem czarnego wściekłego wilka. To oni zaatakowali i razem z Buzzkiem szukamy na nich zemsty.

Offline

 

#22 2012-07-19 09:41:16

Aida

Ilustrator

Zarejestrowany: 2012-07-17
Posty: 20
Punktów :   
Tytan: Raikon.
Pieniądze($): 500.

Re: Bar

-Przygoda, przygoda! -zaczal sie cieszyc Raikon.
Aida usmiechnela sie, chwytajac odruchowo zawieszke, jedyna pozostalosc po jej rodzicach.
-Sluchajcie, musimy odnalezc ten gang i jesli zajdzie taka potrzeba, to sie z nim rozprawic. Wy pewnie tez pragniecie zemsty. Co wiec powiecie na wspolprace?

Offline

 

#23 2012-07-19 10:25:05

Buzzek

Wojownik

Zarejestrowany: 2012-07-09
Posty: 25
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Buzzek Exodus
Tytan: Ran
Pieniądze($): 500$

Re: Bar

- Ja jestem gotów. Co powiecie na mały trening? - zapytał Ran - Powinniśmy poszukać także jakiś śladów. Suzuya, czy mówi ci coś ten herb? Ciemny wściekły wilk... Namalowany na zielonym kolorze

Offline

 

#24 2012-07-19 21:25:19

Suzuya

Strażnik Zaklinacza

Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 46
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Suzaya Tohzuki
Tytan: Fulgur
Pieniądze($): 500$

Re: Bar

-Nie jestem pewien co on do końca oznacza ale czuję od niego złą aurę i cały czas mam wrażenie że gdzieś ją już wcześniej widziałem-Powiedział chłopak zastanawiając się gdzie mógł to dostrzec.

Offline

 

#25 2012-07-19 21:43:43

Buzzek

Wojownik

Zarejestrowany: 2012-07-09
Posty: 25
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Buzzek Exodus
Tytan: Ran
Pieniądze($): 500$

Re: Bar

- Dziwne, że czujesz aure od czegoś o czym ci powiedziałem, ale ok... - powiedział Ran - Suzuya, Aida, co powiedzie na trening? Jesteście Zaklinaczami czy Wojownikami?

Offline

 

#26 2012-07-19 21:52:07

Suzuya

Strażnik Zaklinacza

Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 46
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Suzaya Tohzuki
Tytan: Fulgur
Pieniądze($): 500$

Re: Bar

-Ja jestem obrońcą zaklinacza-Powiedział brunet uśmiechając się.

Offline

 

#27 2012-07-19 21:53:24

Aida

Ilustrator

Zarejestrowany: 2012-07-17
Posty: 20
Punktów :   
Tytan: Raikon.
Pieniądze($): 500.

Re: Bar

-Dobra, a wiec zabieramy sie stad, pani, panowie i... -tu Raikon niestety nie zdolal dokonczyc, poniewaz zostal powstrzymany przez Aide.
-Nie tym razem, teraz stawiamy wspolprace i powodzenie misji na pierwszym miejscu -oznajmila stanowczo, lecz lagodnym i cieplym tonem. -Dobra, to my wyjdziemy juz nieco szybciej i zaczekamy na was na zewnatrz. Musimy jak najszybciej wyruszyc.

--
(zaraz zaloze watek z przygoda)

Offline

 

#28 2012-07-21 12:04:48

Suzuya

Strażnik Zaklinacza

Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 46
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Suzaya Tohzuki
Tytan: Fulgur
Pieniądze($): 500$

Re: Bar

Suzaya wstał od stołu i wyszedł z baru nucąc jakąś piosenkę.Nie był do końca przekonany co do niektórych ludzi ale były to tylko jego przemyślenia.

Offline

 
Wymiana

Twoja reklama tutaj!
Twoja reklama tutaj!

Toplisty

Brak

Kontakt

Admin
Ukyo



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oszustwsieci.pun.pl www.gsmdevils.pun.pl www.visgun.pun.pl www.ztquake3.pun.pl www.dbnet.pun.pl