#1 2011-10-23 19:46:01

Suzuya

Strażnik Zaklinacza

Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 46
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Suzaya Tohzuki
Tytan: Fulgur
Pieniądze($): 500$

Gabinet Burmistrza

Pokój wygląda jak setki innych w tym budynku. No, może jest trochę bardziej oficjalny.
Ściany, pomalowane na ciepły, pomarańczowy kolor, zwykle wprawiają ludzi w oszołomienie. Jednak według Burmistrza, ożywiają wnętrze. Ilość mebli jest znikoma, jakby ktoś starał się zrobić tu jak najwięcej miejsca. Ściany ozdobiono niezliczoną liczbą trofeów. Jest tu wypchana głowa trolla, łeb wywerny, elektryzujące się kły ogara burzy czy nawet żądło mantikory!
Po przeciwległej stronie od drzwi wejściowych znajduje się ogromne biurko z pięknym, starym ale wciąż wygodnym fotelem. Siedzi w nim wąsaty mężczyzna w kwiecie swojego wieku. Ubrany w odświętny strój z okularami połówkami, przegląda stos papierów zagracający mu biurko. Olbrzymie, otwarte okno za jego plecami zapewne wpuściło wiatr, który zmiótł kilka kartek. Leżą one teraz rozrzucone na ziemi, a Burmistrz zdaje się tego nie zauważać.
Kiedy zamknęły się za tobą drzwi mężczyzna uniósł głowę i spojrzał na ciebie znad swoich okularów-połówek.
- Oh, witaj! - Powiedział zadowolony odkładając na bok stos papierów. - A więc? Cóż cię tu sprowadza? Chcesz zarobić? Mamy parę zleceń do wykonania!

Offline

 

#2 2012-07-21 19:50:03

Suzuya

Strażnik Zaklinacza

Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 46
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Suzaya Tohzuki
Tytan: Fulgur
Pieniądze($): 500$

Re: Gabinet Burmistrza

Suzuya wszedł na salę i uśmiechnął się.-Siemka przyszedłem po misje-Powiedział przeczesując palcami włosy.

Offline

 

#3 2012-07-21 20:02:51

 Darshes

Wojownik

24943779
Skąd: Skawina
Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 293
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Darshes z Frostshore
Tytan: Sekki
Pieniądze($): 495

Re: Gabinet Burmistrza

- "Siemka" nie jest tu właściwym słowem Panie Tohzuki. - Stwierdził burmistrz - sędziwy mężczyzna w eleganckim ubraniu. - Trochę poszanowania, jak nie dlamnie, to przynajmniej dla mojego urzędu! - Mówiąc to pogrzebał w stosie papierów. Wyciągnął jeden z nich i podał chłopakowi. - Krótko mówiąc. Trójka trolli grasuje w okolicach Solum. Atakują karawany, zabijają kupców. Tamtejsza gwardia próbowała zabić bestie, ale każda zadana bronią rana, regenerowała się z błyskawiczną szybkością. Nie interesuje mnie jak załatwisz ten problem. Trolle mają zniknąć.


Karta Postaci: Darshes z Frostshore
Doświadczenie za przygodę rozdaje w następujący sposób:
1)  Przez jakiś czas nie rozdaje.

Offline

 

#4 2012-07-21 20:10:58

Suzuya

Strażnik Zaklinacza

Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 46
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Suzaya Tohzuki
Tytan: Fulgur
Pieniądze($): 500$

Re: Gabinet Burmistrza

Suzuya spojrzał na niego i uśmiechnął się.-Spoko staruszku już ja ich porażę swoją potęgą-Powiedział chłopak chowając kartkę do kieszeni.

Offline

 

#5 2012-07-21 20:14:35

 Darshes

Wojownik

24943779
Skąd: Skawina
Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 293
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Darshes z Frostshore
Tytan: Sekki
Pieniądze($): 495

Re: Gabinet Burmistrza

- Ruszaj zatem. Pieniądze dostaniesz po ukazaniu mi 3 głów trolli. - Odpowiedział mężczyzna odprawiając chłopaka dłonią. - Następny!


Karta Postaci: Darshes z Frostshore
Doświadczenie za przygodę rozdaje w następujący sposób:
1)  Przez jakiś czas nie rozdaje.

Offline

 
Wymiana

Twoja reklama tutaj!
Twoja reklama tutaj!

Toplisty

Brak

Kontakt

Admin
Ukyo



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.im5.pun.pl www.otsfanforum.pun.pl www.justynian.pun.pl www.mibmwnt.pun.pl www.alkoholizm-forum-wiedzma.pun.pl